Збірна України на Євро 2020-2021: шанс вийти до плей-офф

Евро 2020

2021 рік має стати вирішальним та значущим в історії українського футболу. Саме з 11 червня розпочнеться Євро 2020, яке мало відбутися ще у попередньому році. Через пандемію вирішили провести чемпіонат пізніше, тому у футболістів був час на підготовку та роботу над помилками. Вже відомі суперники України на Євро 2020. Оскільки подія досить значуща, у відкритому доступі можна знайти багато аналітичної та експертної інформації.

Збірна України Євро 2020 зараз знаходиться під опікою Андрія Шевченко. Саме йому приписують високий рівень підготовки команди та гарні результати поєдинків на кваліфікаційному етапі. Група України на Євро 2020 вже встановлена шляхом жеребкування, тому усі суперники першого етапу відомі.

Збірна України на Євро та нові можливості у 2021 році

Євро 2021 Україна може стати історичною подією для країни. Національна збірка двічі брала участь у чемпіонатах, але жодного разу їй не вдавалося пройти до плей-офф. На кваліфікаційних рівнях збірка також не демонструвала гарних результатів. У 2012 році команда автоматично потрапила до кола учасників через те, що змагання проводили на території країни.

Аналітики вважають, що Україна на Євро 2020 має усі можливості для розкриття свого потенціалу. Букмекери навіть встановлюють досить високі коефіцієнти на перемоги України у групових змаганнях.

Суперники в групі

Після кваліфікаційного відбору та жеребкування назвали суперників групи. Відомо, що Україна потрапила до групи С. Ця група збірної України на Євро 2020 визначає суперників: Нідерланди, Північна Македонія, Австрія. Відомі лише групові суперники. Якщо ж Україні вдасться потрапити до плей-офф, рівень суперників буде ще вищим.

Спортивні аналітики підкреслюють, що збірну 13 червня чекає складний матч із Нідерландами. Команда опиниться на футбольному полі Амстердаму. Там буде шалена підтримка суперника. Зазначають також, що Україна розпочне змагання із матчу з фаворитом. Так само було і в 2016 році.

Матчі:

Дата Суперник для України
13 червня Нідерланди
17 червня Північна Македонія
21 червня Австрія

Шанси на вихід із групи Збірної України

Шанси на вихід Євро 2020 України із групи досить високі. Навіть букмекери зараз встановлюють відповідні коефіцієнти, які підкреслюють можливість виходу команди із групи. Якщо збірній вдасться вийти до плей-офф, зафіксують внутрішню перемогу.

Суперники в 1/8 фіналу

Євро 2020 для України непередбачуване. Якщо суперники групового етапу встановлені, що буде на наступних рівнях, невідомо. Правилами змагань встановлено, що до 1/8 фіналу потрапляють по дві найкращі команди групи. Також потраплять чотири команді з третіми місцями.

Букмекерські контори та ставки на матчі України Євро 2020

Букмекерські контори пропонують ставки на важливу подію цього року. Для українських беттерів найвигіднішим вважаються бк Фаворит. Ця букмекерська контора враховує побажання гравців та пропонує вигідні умови для створення ставок. Якщо ви шукаєте букмекерську контору з мінімальною маржею, ця платформа допоможе вам отримувати максимальні прибутки.

Фавбет

FAQ

1. Які шанси є на вихід із групи?

Україна в Євро 2020 має високі шанси на вихід із групи С. Якщо команді вдасться вийти до плей-офф, це буде власний рекорд та досягнення, яке наразі в пріоритеті для збірної.

2. Чи встановлені головні суперники в чемпіонаті?

На груповому відборі найсильнішим суперників буде збірна Нідерландів. Команда демонструє безперечну гру, динамічність під керівництвом грамотного тренера.

3. З ким зіграє Збірна України?

У груповому відборі вже відомі суперники країни – Нідерланди, Північна Македонія, Австрія.

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх
РеєстраціяВхід
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять