Марафон

Ставки на Марафон – низька маржа та широкий розпис

Букмекерська контора Марафон Україна працює з 1997 року. Вона веде свою діяльність законно, має чотири ліцензії, один спеціальний дозвіл, який дозволяє працювати онлайн. Зараз компанія веде діяльність міжнародного рівня, пропонує широку лінію та усі відомі спортивні події.

 

Повна версія сайту БК Марафон

Сайт БК подобається користувачам своєю інформативністю та доступністю. Кнопки для реєстрації, входу можна побачити у верхньому куті. Трохи нижче розташований купон ставки, перелік актуальних бонусів, новин та акцій. У шапці сторінки доступна уся інформація про різні ставки, тоталізатор. Повна версія БК Марафон має фільтр подій, який працює миттєво, він знаходиться зліва. Інтерфейс сайту доступний різними мовами, серед яких є і українська.

Реєстрація та верифікація на сайті букмекерської конторі Марафон

Створити акаунт дуже просто. Для цього необхідно вказати електронну пошту, телефон, вигадати пароль, логін. Також новачку потрібно вигадати секретне запитання, щоб у майбутньому підтвердити особу у службі підтримки. Це потрібно на то випадок, якщо гравець на запам’ятає свій пароль та логін.

Букмекерська контора Марафон має право попросити документи, щоб перевірити дані гравця. Для верифікації треба надіслати копії своїх документів на пошту БК. Зазвичай це копія паспорту та деяких паперів. Щоб авторизуватися на сайті, необхідно заповнити поля, де треба вказати логін та пароль. Ці дані вказувались під час реєстрації. Потім відвідувачу треба натиснути кнопку «Увійти».

Виведення коштів в БК Марафон

Поповнити рахунок можна за допомогою різних платіжних систем та навіть мобільного оператора Київстар. Від вибраного методу поповнення залежить і мінімальна сума:

 • 34 гривні для карток Visa, Mastercard, а також Apple Pay, Advcash.
 • 61 гривня для абонентів, які поповняють рахунок за допомогою Київстар.
 • 169 гривень для ecoPayz, Bitcoin.

В БК Марафон виведення коштів проходить миттєво. Мінімальна сума завжди змінюється. Зараз для банківських карток Visa, Mastercard це сума 173 гривні, а для мобільного оператора Київстар – усього 62 гривні. Якщо клієнт бажає отримати гроші у криптовалюті Bitcoin, треба розраховувати на суму в 589 гривень.

В БК Марафон виведення коштів може досягати 5 днів для користувачів карток Visa, Mastercard. Для усіх інших методів термін – 24 години.

Вибір ставок в букмекерській конторі Марафон в Україні

БК має одну з найкращих ліній з хорошим розписом та максимально високими коефіцієнтами. Робити ставки можна на 40 видів спорту. На сайті є традиційно популярні види. Також зробити ставку клієнт може на гольф, крикет, кінні перегони, якісь екзотичні матчі. Лінія букмекера орієнтована саме на спортивні події, ніж на інші розваги.

У розділі «Фінставки» користувач може поставити на котирування валюти, ціну на нафту і золото. Якщо відвідувач є шанувальником тоталізаторів, компанія запропонує йому кілька варіантів із великими джек-потами. Для гравців, які не прагнуть чекати на спортивну подію, представлений варіант робити ставки на віртуальний спорт. Він працює цілодобово.

Букмекерська контора Марафон Україна пропонує багато варіантів ставок у режимі онлайн. Навіть на футбольні матчі по ходу події є близько ста варіантів ставок. Якщо це центральний матч, цей показник може зрости до 400.

Зараз компанія пропонує нульову маржу на окремі маркети. Таким чином, БК не бере комісії із подій. У цей час, гравець може робити ставку за найвигіднішим коефіцієнтом. Усі коефіцієнти вищі за середньоринкові. Величина маржі до початку події – 2,5%, а середня величина в лайв доходить до 5-6%.

Компанія має чудовий розпис. Це лідер серед інших БК за шириною лінії. Відвідувач сайту може зробити ставку на будь-яку подію. Пропонується великий вибір комбінованих ставок. Гравець може не тільки обрати точний рахунок матчу, але й додати автора першого голу.

Мінімальна ставка – 6,75 гривень. Її величина може змінюватися від одної події до іншої.

Бонус та акції

Букмекерська контора Марафон пропонує різноманітні акції та щедру бонусну програму. Найпопулярніші такі акції:

 • «Суперприз» – необхідно зробити ставки, щоб сума була понад 10 євро. За кожні 10 євро гравець отримує квитки, в яких є запитання, присвячені футбольному матчу. Гравець повинен дати відповідь. Щоб отримати суперприз, необхідно відповісти на поставленні питання вірно. Якщо правильно відповіли декілька учасників, загальна сума суперпризу розподіляється порівно.
 • Дострокова виплата – відвідувач може розрахувати ставку вже до закінчення події. Усіма коштами, які надійдуть на рахунок, можна користуватись. Запропонована сума буде завжди нижче тих грошей, які гравець виграв би. Спробувати таку акцію можуть усі зареєстровані користувачі.
 • Страхування експресу – умови промоакції прості. В експресі повинно бути до 5 подій, коефіцієнти не менше 1,50, а програти може тільки одна подія. Розмір компенсації може становити 30 євро.
Марафон

Програма лояльності

Кожен зареєстрований гравець може приєднатися до програми лояльності та стали членом клубу. На основі усіх зроблених ставок, будуть нараховуватися спеціальні бали, які можна обміняти на різноманітні заохочення, наприклад, страхування експресу, безкоштовну ставку, миттєве зарахування коштів на баланс.

Мобільна версія БК Марафон

Можливості мобільної версії аналогічні існуючим у повномасштабного сайту. Відвідувачу доступні:

 • Усі види спорту.
 • Усі види результатів. Щоб побачити повну розпис, необхідно нажати назву матчу.
 • Ігри Live та Спорт.
 • Усі типи ставок.
 • Вкладка з анонсами.
 • Інші функції, які приховані в випадаючому меню.
 • Результати попередніх спортивних подій.
 • Сортування ігор.

В БК Марафон мобільна версія має простий та зрозумілий інтерфейс. Вона відкривається на смартфонах і планшетах. Для входу на спрощений сайт можна користуватися всіма браузерами.

Висновки

БК Марафон користується попитом у гравців з України. Компанія має відмінну репутацію, високу популярність. Для гравців контора пропонує зручний сайт, низьку маржу, хороші коефіцієнти та широкий розпис у прематчі або в парі по ходу матчу. Перевагою БК є мобільний додаток, який працює на Android та IOS, або мобільна версія сайту для шанувальників мобільного беттингу.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх
РеєстраціяВхід
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять