Фавбет

Ставки на Фавбет – широкий розпис та великі коефіцієнти

Відома букмекерська контора Фавбет працює з 2013 року. Вона пропонує широку лінію, розпис, масу спортивних, кіберспортивних дисциплін. Користувачі можуть робити ставки навіть у мобільному додатку. Вони заохочуються різними призами та акціями.

 

Сайт БК Фавбет – головні характеристики

Дата реєстрації 2013
Ліцензія № 02110/593, від 15.02.2013
Платіжні системи Visa, MasterCard, Qiwi, iPay
Фавбет мобільна версія або додаток Є
Середнє значення маржі 7.4%
Адреса електронної пошти [email protected]
Мінімальна сума для виводу грошей 10$

Реєстрація на Фавбет

Створити профіль можна за допомогою електронної пошти. Для цього треба заповнити форму з наступними даними:

 • Країна.
 • Прізвище, ім’я.
 • Дата народження.
 • Секретне запитання та відповідь.
 • Промокод (якщо є).

Далі новачку необхідно натиснути кнопку реєстрації в Фавбет. Для верифікації необхідно надіслати копії документів електронною поштою. Зазвичай достатньо паспорту та деяких паперів, які підтверджують місце реєстрації, прописку гравця та платіжні реквізити. Іноді конторі може знадобитися додаткова інформація.

Вхід в особистий кабінет

Авторизація здійснюється за допомогою електронної пошти та паролю. Ці дані були вказані при реєстрації. Після цього користувач отримує доступ до функціоналу сервісу.

Бонус в БК Фавбет

Список доступних бонусів представлений в розділі “Спеціальні пропозиції”. Тут представлені такі акції:

 • Ставка без ризику Фавбет.
 • Експрес дня.
 • Подія дня.
 • Миттєве поповнення рахунку.

Бонусна програма компанії реалізована на відмінному рівні, вона може конкурувати з іншими відомими конторами. Перед тим, як отримати бонус від БК Фавбет, рекомендується вивчити правила його отримання, умови відіграшу.

Найпопулярніший бонус Фавбет – ставка без ризику

Бонус в Фавбет «Ставка без ризику» можна активувати після реєстрації. БК пропонує застрахувати першу ставку користувача і в разі програшу повернути її суму. Щоб спрацювала в Фавбет ставка без ризику, необхідно пересунути повзунок в поле «Зробити ставку без ризику» в купоні з обраним результатом, натиснути кнопку Зробити ставку. Вона повинна відповідати таким умовам: тип –ординар з коефіцієнтом не менше 1.5, експрес з коефіцієнтом кожної події не менше 1.5. або система не менше 1.5.

Ставити можна в прематчі і лайві, на звичайний спорт і віртуальний. Бонус нараховується протягом 24 годин з моменту реєстрації.

Розпис і лінії

Компанія пропонує велику кількість спортивних, кіберспортивних дисциплін. Відвідувачі можуть робити ставки в БК Фавбет на популярні види спорту та рідкісні: крикет або австралійський футбол. Робити ставки можна навіть на події, які пов’язані з реп-батлом, коронавірусом, подіями з життя зірок шоу-бізнесу.

Традиційно відмінно розписані футбол, баскетбол, теніс, хокей. На окрему увагу заслуговують ставки на Кіберспорт, представлені компанією на високому рівні. Сайт БК Фавбет пропонує Live-режим. На відміну від багатьох інших компаній, тут не просідає розпис і доступна велика кількість результатів. Практично на всі матчі доступні трансляції, завдяки чому стежити за результатом можна в живу. Поєдинки, які не можна подивитися онлайн, теж не залишилися без уваги. Для них представлена зручна інфографіка, зі статистичними даними. Розрахунок вставок виконується без затримок.

Мобільна версія Фавбет

Букмекерська контора пропонує відвідувачам зручну мобільну версію. Вона автоматично відкривається при відвідуванні сайту зі смартфона. Тут спрощений функціонал, але присутні всі необхідні опції. Користувач може перейти на десктопну версію, яка розташована в нижній частині сайту.

Мобільна версія Фавбет – проста та функціональна. Також компанія пропонує встановити мобільний додаток. Для цього необхідно натиснути на відповідне посилання з іконкою операційної системи. Мобільний додаток пропонує:

 • Швидкі ставки.
 • Повноекранні трансляції матчів.
 • Пошук подій.
 • Зробити депозит, вивести гроші.
 • Переглянути розклад і результати спортивних подій.

Додатково можна пройти реєстрацію та верифікації. На головній сторінці розписана процедура установки і налаштування програми для операційної системи Android.

Фавбет

Особливості сайту букмекерської контори Фавбет

Сайт зрозумілий і зручний для новачків. У верхній частині розташовано меню, що складається з таких розділів:

 • Спорт з підрозділами Новини та Результати.
 • Live з підрозділами Прямі трансляції, Календар.
 • Ігри з підрозділами Головна, Історія ставок.
 • Новини.
 • Платіжі.
 • Спеціальні пропозиції.

З правого боку розташовані кнопки реєстрації та входу. Реєстрація не займе багато часу. Нижче можна змінити мову, часовий пояс. Всі спортивні дисципліни розташовані зліва, а під ними знаходиться розділ сервіси з необхідною довідковою інформацією. У центральній частині розташовані головні матчі, які проходять зараз. Праворуч є рекламні блоки, посилання на мобільний додаток, контакти служби підтримки. Посилання на мобільну версію розташована в самому низу.

Сайт БК Фавбет має просте та стильне оформлення. Воно подобається не тільки новачкам, але й активним гравцям.

Зробити ставку

Платіжні системи

Букмекерська контора Фавбет пропонує різні платіжні системи, за допомогою яких можна поповнювати рахунок і виводити кошти без якихось обмежень. Поповнити рахунок можна за допомогою банківських карт Visa, MasterCard, гаманця Qiwi, iPay для операторів Life або МТС, за допомогою пунктів прийому ставок. Вивести гроші можна за допомогою банківського рахунку або карток Visa, MasterCard.

Гроші на рахунок надходять моментально, а виводяться протягом доби. Термін виведення коштів залежить від обраної платіжної системи.

Як зв’язатися зі службою підтримки

Звернутися до співробітників техпідтримки можна по телефону, через соціальні мережі, чат або адресу електронної пошти. Техпідтримка не працює цілодобово. Звернутися можна з 10.00 до 22.00. Співробітники служби підтримки моментально відповідають на всі питання, допомагають вирішити будь-які проблеми, пов’язані з роботою БК.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх
РеєстраціяВхід
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять