Бонуси відомих букмекерських контор України та їх умови

Бонуси в букмекерських конторах відрізняються своєю щедрістю і лояльними умовами відіграшу. Віртуальні майданчики нараховують заохочення не тільки новим користувачам, але і активним. Для залучення нової аудиторії заклад пропонує бонуси за реєстрацію. Постійні клієнти мотивуються за рахунок винагороди за депозит. Бонуси, що надаються букмекерськими конторами, це відмінна можливість зробити хорошу ставку на будь-яку подію.

Види бонусів в букмекерських конторах

Компанії нараховують різні подарунки. Бездепозитний бонус букмекерська контора в Україні нараховую не часто, але цей недолік замінюється іншими подарунками. Всі заохочення розподілені на декілька категорій.

Бонуси

Бонуси в букмекерській конторі за реєстрацію

Такі заохочення нараховуються новим клієнтам, які тільки пройшли реєстрацію на сайті. В якості бонусу надаються фрібети або додаткові кошти на ігровий рахунок за перший депозит. Відвідувачі можуть відмовитися від бонусу, але до його активації. Якщо він був активований, вивести виграш можна тільки після виконання певних вимог:

 • Робити ставки можна на конкретну подію з певним коефіцієнтом.
 • Відіграш бонусу виконується з коефіцієнтом від 1 до 30х.
 • Використовувати заохочення можна протягом певного періоду часу.

Бездепозитні бонуси букмекерських контор при реєстрації України нараховуються на вигідних умовах. БК не пред’являють жорсткі вимоги до першого бонусу. Кошти даються на гру, знайомство з сайтом, інтерфейсом, лініями. Віртуальні майданчики усвідомлено запускають акції, розширюючи постійну клієнтську базу. Використовуючи вітальний подарунок, важливо врахувати всі правила, які встановлені організатором.

Бонус за депозит

Постійні користувачі букмекерських контор отримують бонуси за депозити, які мотивують для подальшої гри. Це певний відсоток від суми поповнення рахунку. Якщо клієнт успішно відіграв бонуси в букмекерських конторах за депозит, він зможе вивести з рахунку суму виграшу за умови вирахування суми бонусу.

Кешбек

Багато букмекерських контор повертає відвідувачам частину їх коштів, які вони програли. Цей вид винагороди – кешбек. Гроші, які були повернуті клієнту, можна використовувати для подальших ставок, завдяки чому користувач може відігратися. Кешбек виплачується раз на тиждень або місяць. У нього є максимальна, мінімальна сума. Гравець може виводити на карту виграш, але за умови вирахування суми кешбек. Рекомендується прочитати всі умови перед активацією бонусу.

Конкурси та розіграші

Організатори часто влаштовують конкурси для стимуляції користувачів на велику кількість ставок. За підсумком, клієнти отримують великі грошові призи. Під час розіграшу необхідно зробити серію вставок або прогнозів. Особливість таких розіграшів і конкурсів – це обмежений період часу і велика винагорода. У таких змаганнях беруть участь усі зареєстровані користувачі. Їх мета –зайняти перше місце.

Бонуси букмекерських контор для України від компанії Фавбет

ФавБет – надійний букмекер, який працює з 2017 року. Він надає велику кількість відео трансляцій, радує привабливим сайтом та великою кількістю платіжних систем і хорошим стартовим бонусом. Список доступних бонусів можна побачити в розділі «Спеціальна пропозиція» на сайті компанії. БК пропонує такі акції:

 • Бонус на експрес.
 • Подія дня.
 • Ставка без ризику.
 • Експрес дня.
 • Миттєве поповнення рахунку.

Чим замінились бездепозитні бонуси при реєстрації в букмекерський конторі України

 «Експрес дня» відмінно підходить гравцям, яким подобаються миттєві ставки. Букмекерська контора додає 10% коефіцієнтів при ставці на результати, які були обрані самою компанією. Щоб отримати цей бонус, необхідно бути клієнтом букмекерської контори і зробити від 3 до 5 фіксованих результатів на популярні події дня.

Бонуси букмекерських контор для України подобаються усім відвідувачам своєю щедрістю. Відвідувачам Фавбет надається можливість взяти участь у програмі лояльності. За кожну зроблену ставку гравець отримує додаткові бали, які обмінюються на подарунки. Підвищувати статус можна щомісяця і отримувати компенсацію в разі програшу у розмірі 10%. Існує чотири статусу учасника програми лояльності. Щоб підвищити статус, гравець повинен протягом 3 календарних місяців щомісяця набирати необхідну кількість балів. У програмі лояльності беруть участь усі зареєстровані користувачі, які підтвердили свою згоду на участь під час реєстрації та роблять ставки на спортивні події з коефіцієнтом вище 1.05.

Бездепозитний бонус букмекерська контора України не надає, але пропонує інші заохочення. Отримати бонус на перший депозит можуть усі відвідувачі сайту, які поповнили свій рахунок на суму від 200 гривень. Розмір бонусу – 50% від суми депозиту. Його необхідно відіграти протягом 5 днів. Укладати парі можна на спорт, в лайві, кіберспорті і віртуальному спорті. Для відіграшу підходять такі типи ставок – ординар з коефіцієнтом від 1.5, система або експрес з коефіцієнтом не менше 1.5. Переглядати прогрес відіграшу можна в особистому кабінеті. Ставки без ризику не беруть участь у відіграші бонусу.

Під час реєстрації клієнти Favbet можуть отримати бонус «Ставка без ризику». Букмекер пропонує клієнтам застрахувати першу ставку, а в разі програшу повернути повну її суму. Щоб отримати бонус, необхідно поповнити рахунок і активувати його в особистому кабінеті. Зроблена ставка повинна відповідати наступним умовам: тип – ординар з коефіцієнтом 1.5, експрес або система з коефіцієнтом на кожну подію більше 1.5. Робити ставки можна в лайві, прематчі, на звичайний або віртуальний спорт. Бонус нараховується протягом доби після реєстрації.

Чи надає бездепозитний бонус букмекерська контора України Fan Sport

Компанія «Фан Спорт» працює з 2016 року та визиває довіру у клієнтів. Вона пропонує вигідні умови. Бонус в букмекерській конторі за реєстрацію наразі не нараховується, але пропонуються інші види заохочень.

Відвідувачам доступні такі пропозиції:

 • 100% бонус на перший депозит до 100 євро.
 • Експрес дня.
 • Довірча ставка.
 • Страхування.

Умови бонусів

Букмекерська контора пропонує клієнтам нову ставку авансом, якщо поточне парі ще не було розраховане, а на рахунку не вистачає грошей. Сума довірчої ставки представлена в розділі “Доступний аванс”. Її розміри розраховує компанія, враховуючи оцінку потенційного виграшу. Зробити таку ставку можна на події в лайві або матчі, яке починається найближчі 48 годин. Довірча ставка може анулюватися, якщо сума виплати за ставкою не погашає весь використаний аванс. Кошти, які були внесені після використання довірчої ставки, не йдуть на погашення.

Бонусна пропозиція “Експрес дня” підходить для ставок на експрес з подій, які були обрані букмекерською конторою. У разі виграшу, клієнт отримує 10% до підсумкового коефіцієнта. Щоб отримати такий бонус, необхідно зареєструватися на сайті, вибрати експрес дня, зробити ставку на будь-яку суму. Букмекерська контора автоматично підвищує підсумковий коефіцієнт на 10%. Ставити на експрес дня можна тільки кошти з власного балансу без урахування бонусів. Довірча ставка не поширюється.

Незважаючи на те, що бонус в букмекерській конторі за реєстрацію не нараховується, вона приваблює клієнтів іншими пропозиціями, наприклад, програмою «Козирна середа». Бонус у розмірі 80% на ігровий рахунок нараховуються клієнтам, які поповнили депозит у середу. Ця акція діє всього один день на тиждень. Щоб отримати заохочення, необхідно зареєструватися на сайті, поповнити рахунок на будь-яку суму від 25 гривень і отримати 80% бонусу. Максимальна сума поповнення рахунку 800 грн. Щоб відіграти бонус, необхідно поставити його суму в трикратному розмірі експрес протягом доби після зарахування. В іншому випадку, він анулюється. Експрес може складатися з трьох подій. Коефіцієнт кожного не менше 1.4, а сумарний коефіцієнт нижче 2.75.

Бонуси букмекерських контор для України – привабливі та корисні. Вони дозволяють зробити ставку, навіть, якщо на рахунку немає коштів, або збільшити баланс депозиту.

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх
РеєстраціяВхід
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять